Bochnia, ul. Brzeźnicka 11

Poniedziałek - Piątek

8.00 - 20.00

Sobota 9.00 - 12.00lek. wet. Maciej Pawulski

  • specjalista chirurg
  • specjalista chorób psów i kotów
  • specjalista chorób owadów użytkowych

Maciek ukończył studia w 2005r. na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Posiada liczne specjalizacje oraz ogromną wiedzę, którą z chęcią przekazuję swoim pracownikom. Jego największym zainteresowaniem jest chirurgia, a w szczególności mikrochirurgia - okulistyka oraz neurochirurgia. Posiada wiedzę z zakresu chorób owadów użytkowych, a doświadczenie zdobywa dbając o swoje własne pszczoły. Jest właścicielem dwóch zwierzaków: psa Czaka i kota Myrcbauma. Praca sprawia mu dużą radość i przynosi ogromną satysfakcje, a dzięki tej pasji nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Jest szczęśliwym mężem oraz dumnym tatą Kalinki i Frania. W wolnych chwilach pasjonat kajakarstwa górskiego, uczestnik licznych wyjazdów i wypraw kajakowych, a także wypraw górskich zwłaszcza zimą. Do jego licznych zainteresowań należą także rajdy samochodowe.

lek. wet. Urszula Markowska

Ula jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Posiada również tytuł dyplomowanego Groomera. W naszej przychodni pracuje od 3 lat . Największą radość w pracy sprawiają jej chwile spędzone przy stole operacyjnym. Młoda mężatka zafascynowana mężem i wiciem domowego gniazda. Koneserka herbaty, ale tylko z cytryną i słodyczy pod każdą postacią. Lubi wycieczki w góry, poezję śpiewaną – szczególnie „Stare Dobre Małżeństwo” i wspólne muzykowanie z rodzeństwem, którego ma wiele.

mgr inż. Joanna Waśko

Asia tytuł mgr inż. zootechniki zdobyła na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. W przychodni pełni rolę asystenta, opiekuję się zwierzakami, wykonuje zabiegi pielęgnacyjne i pilnuje ogólnego porządku. Rozpieszcza wszystkie koty, a kolegów z pracy raczy najlepszą kawą. Od dzieciństwa wielka miłośniczka koni, obecnie właścicielka dwóch „kolorowych” klaczy małopolskich. Poza pracą muzykuje w Orkiestrze Górniczej Kopalni Soli Bochnia grając na klarnecie.

lek. wet. Dorota Przybylska-Chmura

Dorota jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, otrzymała dyplom w 2014 roku. Jest szczęśliwą żoną i mamą rocznej Hani. Jej pasją jest jazda konna. Jest właścicielką suczki Toli i kota Tofika.

Paulina Matlęga

Paulina jest studentką V roku Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Każdą wolną chwile spędza w Przychodni, aby zdobywać wiedzę oraz doświadczenie od najlepszych lekarzy weterynarii. Po ukończeniu studiów chciałaby pomagać i leczyć małe zwierzęta, przede wszystkim psy i koty. Największą radość sprawiają jej chwile, gdy uda się uratować i wyleczyć chore zwierzę. Jest właścicielką kota Louisa, który debiutuje na zdjęciu obok. Bardzo lubi podróżować, czytać ciekawe książki oraz spędzać czas ze zwierzętami.

 

Copyright © 2014 Izavet. All right reserved.

Strona przygotowana przez Projets