maciek3

lek. wet. Maciej Pawulski

specjalista chirurg specjalista chorób psów i kotów specjalista chorób owadów użytkowych Maciek ukończył studia w 2005r. na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Posiada liczne specjalizacje oraz ogromną wiedzę, którą z chęcią przekazuję swoim pracownikom. Jego największym zainteresowaniem jest chirurgia, a w szczególności mikrochirurgia - okulistyka oraz neurochirurgia. Posiada wiedzę z zakresu chorób owadów użytkowych, a doświadczenie zdobywa dbając o swoje własne pszczoły. Jest właścicielem dwóch zwierzaków: psa Czaka i kota Myrcbauma. Praca sprawia mu dużą radość i przynosi ogromną satysfakcje, a dzięki tej pasji nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Jest szczęśliwym mężem oraz dumnym tatą Kalinki i Frania. W wolnych chwilach pasjonat kajakarstwa górskiego, uczestnik licznych wyjazdów i wypraw kajakowych, a także wypraw górskich zwłaszcza zimą. Do jego licznych zainteresowań należą także rajdy samochodowe.
ula2

lek. wet. Urszula Markowska

Ula jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Posiada również tytuł dyplomowanego Groomera. W naszej przychodni pracuje od 3 lat . Największą radość w pracy sprawiają jej chwile spędzone przy stole operacyjnym. Młoda mężatka zafascynowana mężem i wiciem domowego gniazda. Koneserka herbaty, ale tylko z cytryną i słodyczy pod każdą postacią. Lubi wycieczki w góry, poezję śpiewaną – szczególnie „Stare Dobre Małżeństwo” i wspólne muzykowanie z rodzeństwem, którego ma wiele.
asia

mgr inż. Joanna Waśko

Asia tytuł mgr inż. zootechniki zdobyła na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. W przychodni pełni rolę asystenta, opiekuję się zwierzakami, wykonuje zabiegi pielęgnacyjne i pilnuje ogólnego porządku. Rozpieszcza wszystkie koty, a kolegów z pracy raczy najlepszą kawą. Od dzieciństwa wielka miłośniczka koni, obecnie właścicielka dwóch „kolorowych” klaczy małopolskich. Poza pracą muzykuje w Orkiestrze Górniczej Kopalni Soli Bochnia grając na klarnecie.

Formularz kontaktowy

Prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie